דרושות אנרכיסטיות מזדקנות

רבים מאתנו מתמודדים עם המשמעות של להזדקן בתור אנרכיסטים. אנו מתמודדים עם בעיות גופניות ונפשיות, מסתגלים לסגנונות חיים חדשים, מוצאים דרך ליישב בין המציאות של חיינו לבין האידיאלים שלנו כצעירים.

מתוך רצון לתת מקום לסיפורים אלו, ההוצאה לאור האנרכיסטית Strangers In A Tangled Wilderness מתכוונת להוציא פנזין של אוסף מאמרים (750-2,500 מילה באנגלית) שעוסקים בהזדקנות בתור אנרכיסטים.

עם אלו אתגרים התמודדת? איך הם השפיעו על זהותך? האם התפתחת בתור אנרכיסט/ית במהלך השנים? איזה אסטרטגיות פוליטיות אימצת, ואיזה זנחת? אנו מחפשים כתיבה פוליטית, אישית, שמוכנה להיות כנה, ולפעמים, לא בטוחה.

מאמרים יש לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני [email protected] עד ל-15 באוקטובר 2017, כאשר בשורת הנושא של האי-מייל יש לרשום Strangers Anthology. מאמרים שיתקבלו יזכו את כותביהם ב-25 דולרים ושני עותקים של האנתולוגיה.

כל מי שרואים עצמם כאנרכיסטים מוזמנים לשלוח מאמרים שכתבו, אך אנו מעוניינים במיוחד לפרסם מאמרים של כותבים שאינם לבנים וכותבים שהם טרנסים, קווירים, ממעמד הפועלים, בעלי מוגבלויות, מהגרים, מוסלמים, נשים ואחרים שלעיתים תכופות מדי נדחקים לשולי האנרכיזם וההוצאה לאור.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*