זהירות! הטלוויזיה החכמה מרגלת אחריך

אחרי שגילינו שמצותתים לנו בטלפון ובאינטרנט וכי הסלולרי מסגיר כל תנועה שלנו, כעת מתברר שגם מכשיר הטלוויזיה בסלון הבית מרגל אחרינו. לפחות אם מדובר בטלוויזיה החכמה SmartTV של סמסונג.

אתר החדשות דיילי ביסט מצא כי עמוק במדיניות הפרטיות של SmartTV, בחלק הנוגע לזיהוי קולי, מסתתרת אזהרה שממנה עולה שהטלוויזיה עלולה להקליט שיחות שמתנהלות לידה ולהעביר אותן לצד שלישי.

"אנא היה מודע לכך שאם מילותיך המדוברות כוללות מידע אישי או מידע רגיש אחר, המידע הזה יהיה בין המידע שיוקלט וישודר לצד שלישי באמצעות השימוש בזיהוי קולי", נכתב במדיניות הפרטיות. אפשר להימנע מהקלטה, אבל לשם כך יש לבטל את השימוש בשליטה קולית. בנוסף מצוין במדיניות הפרטיות כי הטלוויזיה עשויה להעביר מידע על המכשיר עצמו, כולל כתובת IP ומזהי המכשיר לצד שלישי.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*