רוצה טלפון של טייקון? אם יש לו כלב, זה ממש פשוט

איך מוצאים את הפרטים האישיים של ראשי מערכת הביטחון, שרים, ח"כים, טייקונים, אנשי עסקים, סלבריטאים ובעצם חלק גדול מאזרחי ישראל? אם יש להם או לקרוביהם כלב, הרי בזכות משרד החקלאות אפשר להתחקות אחרי פרטים מאוד אישיים שלהם בעזרת הסמארטפון.
 
המשרד השיק לפני כמה חודשים אפליקציה ששמה "מאגר כלבים", המכילה גם את נתוני כל מי שיש לו כלב בארץ ולקח אותו לקבל חיסון אצל הווטרינר. האפשרות החדשה – של קבלת פרטים אישיים על בעלי הכלבים – נפתחה בימים האחרונים. בין אישי הציבור והמפורסמים שפרטיהם נחשפו: הרמטכ"ל בני גנץ, ח"כ שלי יחימוביץ', השרים נפתלי בנט וישראל כץ, גידי גוב ואורנה בנאי.
 
מי שמוריד את האפליקציה לטלפון החכם שלו, בין שמדובר במערכת של אנדרואיד ובין שבאייפון, יכול ללחוץ על אייקון העונה לשם "חיפוש כלבים" ואז להזין את שם הבעלים של הכלב או את מספר השבב שלו, ולאחר כמה רגעי חיפוש יש סיכוי לא רע למצוא את הפרטים.
 

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*