כל רכושו של ראש ממשלת נפאל – שני טלפונים סלולרים

ראש הממשלה של נפאל, סושיל קויראלה, הידוע בסגנון חייו הצנוע, הוכיח עוד לפני כניסתו לתפקיד כי לא צריך רכוש כדי למצוא משמעות בחיים. הצהרת רכוש שנדרש להגיש עם כניסתו לתפקיד, חשפה כי כל רכושו עלי אדמות של ראש הממשלה מסתכם בשלושה מכשירי טלפון ניידים, אחד מהם מקולקל.

קויראלה, רווק בן 75, אינו מחזיק בבעלותו בית, אדמות או מניות, והוא סירב לקבל את חלקו מכספי ירושת אביו. הוא גם אינו בעל חשבון בנק, אולם מצב זה השתנה מאחר שמשרד ראש הממשלה פתח עבורו חשבון בו ניתן יהיה להפקיד את משכורתו. רכושו של קויראלה כולל גם שעון וטבעת זהב, אולם מאחר שהוא אינו בטוח שהטבעת אמנם עשויה זהב, הוא החליט לא לדווח עליה בהצהרת הרכוש.

עד לכניסתו למעון ראש הממשלה התגורר קויראלה בדירה ששכרה עבורו מפלגתו בפאתי הבירה קטמנדו, וגם לאחר בחירתו הוא ממשיך בניהול אורח חיים פשוט, וכבר הספיק להודיע כי מעתה לא יוגש עוד כיבוד בישיבות הממשלה. הוא אמנם פעיל בפוליטיקה זה למעלה מחמישה עשורים, אך הוא מעולם לא החזיק במשרה ציבורית כלשהי בטרם נבחר לראש ממשלה בפברואר 2014.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*