השפלה פומבית לגבר שתקף אשה בפלורידה

אשה מהעיר טמפה במדינת פלורידה בארה"ב העדיפה לערוך השפלה פומבית לגבר שהכה אותה, במקום לשלוח אותו לכלא. אלישה הסלר, בת 20, פגשה את הגבר דרך חברים שעמם יצאה לבילוי במועדון. בסוף הערב, כאשר ישבה עמו במושב אחורי של מכונית, הוא ניסה ליזום מגע מיני, אולם היא סירבה. כאשר הוא המשיך למרות בקשותיה, היא הכתה אותו.

אלישה הסלר אחרי שהוכתה

אלישה הסלר אחרי שהוכתה

"זה היה השלב שבו הוא החל להכות בי שוב ושוב, עד ששבר לי את האף וגרם לי לזעזוע מוח", סיפרה הסלר. למחרת, זימנה את המשטרה לביתה, מילאה דו"ח על התקיפה, ונלקחה לבית חולים לצורך טיפול בפציעתה.

אלא שאז גמלה בליבה החלטה לבחור בדרך פעולה אחרת, ולא להגיש תלונה במשטרה נגד הגבר שתקף אותה. הסלר איתרה אותו בפייסבוק, והציבה בפניו אולטימטום. "יש לך שתי ברירות: אני יכולה להגיש נגדך תלונה שתגרום לכך שיעצרו אותך, או שאתה יכול לשבת לצד צומת סואן במשך שמונה שעות עם שלט שעליו כתוב 'אני מכה נשים'".

הגבר, ששמו לא נחשף, בחר באפשרות השנייה וישב על שרפרף עם מגבעת שוטים בצורת חרוט באחד הצמתים המרכזיים של טמפה, עם שלט שעליו נכתב בגדול: "אני מכה נשים. תצפצפו אם אני חלאה".

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

2 תגובות

 1. ROI
  דצמ 30, 2013

  זה יכול להיות פיתרון אנרכיסטי אם מחליפים את המשטרה באחים הגדולים של אותה בחורה לדוגמא, כך שעדיף לו לעמוד 8 שעות עם שלט מאשר שאחיה הגדולים יעשו לו טיפול עשרת אלפים.
  חוץ מזה שלדעתי דברים כאלו בחברה אנרכיסטית אמורים להיות נדירים הרבה יותר מאשר בחברה תחרותית לא הוגנת ולא שויונית כמו זו שאנו חיים בה כעת.

  להגיב

 2. יוסףה מקיטון
  דצמ 25, 2013

  לכאורה נקטה כאן המותקפת בפתרון שלא מערב את המשטרה, אך למעשה המשטרה מאד מעורבת, בתפקיד האיום (אם הוא לא היה מסכים לשבת בצומת עם השלט, היתה מוגשת נגדו תלונה). כמובן שהמותקפת צריכה להחליט איך היא רוצה להגיב, ומדהים שמישהי בוחרת בתגובה לא שגרתית וכל הכבוד לה (בניגוד למה שאומרת המנהלת של מרכז הסיוע לנשים מותקפות) אבל כדאי לשים לב שזה לא ממש פתרון "אנרכיסטי", רק פחות שגרתי.

  להגיב

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*