מזכ"ל אש"ף: "נכיר במדינת ישראל לפי איזה נוסח שרק תרצה, אפילו כמדינה סינית"

בעקבות הדרישה כי הפלסטינים יכירו ב'ישראל כמדינה יהודית', אמר השבוע מזכ"ל הוועד הפועל של אש"ף, יאסר עבד רבו, כי הפלסטינים יהיו מוכנים להכיר במדינת ישראל לפי איזה נוסח שרק תתעקש עליו, אפילו במדינה סינית, אם ישראל תסכים להקמת מדינה פלסטינית בגבולות 67.

"אנו רוצים לקבל לידינו טיוטה של מפת מדינת ישראל, שרוצים מאתנו להכיר בה. אם המפה תהיה על בסיס גבולות 67, ולא תכלול את אדמתנו וביתנו ובכלל זה מזרח ירושלים, נהיה מוכנים להכיר בישראל תוך כשעה על פי הנוסחה של הממשל", אמר עבד רבו בראיון לעיתון הארץ.

"חשוב מבחינתנו שנדע היכן גבולות ישראל והיכן גבולות פלסטין. כל נוסחה שיציבו האמריקאים – אפילו שיקראו למדינת ישראל 'המדינה הסינית' – נסכים לה, רק שיתנו לנו את גבולות 67. בעבר כבר הכרנו בישראל, אך היא לא הכירה במדינה הפלסטינית", הוסיף עבד רבו.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*