גלאי שיקוף חדש בנתב"ג משאיר אותך ללא בגדים

אם אתם מתכננים במקרה חופשה בחו"ל, כדאי שתיקחו בחשבון כי כאשר תחזרו מהחופשה, תצטרף אל ביקורת הדרכונים חוויה נוספת, מביכה בהרבה: גלאי שיקוף פולשני שסורק את גופם של הנכנסים לישראל, ומשאיר אותם ללא בגדים.

בודקי המכס בנמל התעופה בן-גוריון התיישבו השבוע בראשונה מול מסכי המחשב של המכונה המשוכללת כדי לגלות הברחות, ועל הדרך גם צפו בנוסעים ובנוסעות עירומים כביום היוולדם. מכשיר "גלאי מגלה מילימטר" אמנם עובד בעזרת גלי קול, בדומה למכשיר אולטרה-סאונד, אולם הוא יאלץ אתכם להיחשף מול אנשים זרים, כפי שמעולם לא נחשפתם.

נציגי המדינה טוענים להגנתם כי התמונות לא נשמרות במחשב, אך כבר באוגוסט דיווח פרויקט אמרת אחרת כי בארה"ב, אחותנו מעבר לים, שומרים גם שומרים את התמונות. לצרכי לימוד ואימון כמובן.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*