יהודי הוכה בגלל שחשבו בטעות שהוא ציוני

הציונות ממשיכה לפגוע ביהדות. הרב יוסף ענתבי, השייך לקבוצת נטורי קרתא האנטי-ציונית, הותקף בעיר מגוריו אמסטרדם על ידי מוסלמי שגרס בטעות כי הוא ציוני תומך מדינת ישראל.

"תוך כדי שהוא הולך ברחוב עוצר רכב לידו, יצא מתוך רכב אדם שהוא כנראה מהגר מוסלמי, ומתחיל לצעוק קריאות אנטי יהודיות. הרב ענתבי הוא אנטי ציוני, הוא לא דוגל במלחמות במזרח התיכון אבל זיהו אותו כציוני, הוא מתחיל לצעוק עליו ולאיים עליו, והרב ענתבי קולט שהמהגר הולך להתקיף אותו", סיפר מכר את הרב לחדשות ערוץ 2.

"הרב ביקש סיוע מהעוברים ושבים – אך הם לא נענו לו. הוא מנסה לברוח מן המקום, מנסה להימלט, המוסלמי מתחיל לרוץ אחריו והוא משיג אותו ומתחיל לבעוט בו באזור הבטן והריאות. הוא הרגיש שלא יכול היה לנשום, התמוטט, התחיל להקיא דם, המהגר ירק עליו".

ענתבי, ישראלי לשעבר בן 50 שחזר בתשובה לפני כ-20 שנה, אושפז בעקבות התקיפה בבית חולים, והמשטרה מנהלת מצוד אחרי התוקף.

בשנים האחרונות הולכים ורבים המקרים בעולם שבהם מותקפים יהודים שאינם ציונים רק מכיוון שהם מזוהים בטעות כתומכי מדינת ישראל. כך למשל, שבוע לאחר התקרית על סיפון מאווי מרמרה במשט לעזה, יהודים בטורקיה פחדו לצאת מבתיהם, ואף נאלצו לוותר על הליכה לבית כנסת, בגלל שתושבי טורקיה המקומיים האשימו אותם וראו בהם אחראים לפעולות מדינת ישראל.

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. עמיש שחם
    פבר 21, 2017

    אז למה הם כבר לא הרגו את הטמפיט?

    להגיב

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*