סוריה הפציצה בגוש דן; דובר צה"ל: "נמל תעופה אזרחי בתל אביב נפגע"

מטוסי קרב סוריים תקפו שלושה יעדים באזור מישור החוף בישראל, שניים מהם ככל הנראה שדות תעופה בתל אביב וסביבתה. אתר ynet דיווח כי המטוסים שיגרו 10 פצצות. לפי הדיווח, שישה מטוסי קרב סוריים חגו באזור כשעה לפני התקיפות בבסיס חיל האוויר תל נוף ובנמל התעופה שדה דב בצפון תל אביב, וגם במטה חיל האוויר בקריה. תושבים בתל אביב דיווחו על פיצוצים עזים. בסוריה לא התייחסו לדיווח.

מטוס קרב סורי בשמי תל אביב

מטוס קרב סורי בשמי תל אביב

דובר צה"ל מסר בתגובה לאירועים כי "התקיפה הזו מראה כי סוריה מעורבת ישירות בסיוע לטרור פלסטיני לצד מדינות המפרץ ומדינות האזור, כדי להעלות את המורל של ארגוני הטרור". עוד נכתב בהודעה כי "התקיפות האלה לא יניאו אותנו מהמשך המלחמה נגד הטרור על שלל סוגיו, כליו וזרועותיו בכל חלקי אדמת המולדת. במסגרת התקפה בוטה ביצע האויב הסורי אחר הצהריים תקיפה בשני אזורים ביטחוניים בגוש דן ושדה תעופה אזרחי בתל אביב. כתוצאה מכך נגרמו נזקים למספר מתקנים".
 
עוד נאמר בהודעת דו"צ כי "התוקפנות הישירה הזו שנועדה לסייע לטרוריסטים פלסטינים מגיעה אחרי שהכוחות שלנו רשמו הישגים חשובים ברצועת עזה, יהודה ושומרון". בניגוד לעבר, צה"ל לא איים הפעם להגיב.
 
הופתעת? בוא/י לקרוא ידיעות נוספות במדור "מצלצל מוכר?".
 

על הכוונת: האם נמל התעופה בן גוריון היה הבא בתור?

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. me
    דצמ 10, 2014

    שאלה, למה בכתבה שפרסמתם רשום שאנחנו תקפנו בסוריה, ופה רשום שמטוסים סורים תקפו אותנו? מה הולך פה? צנזורה?

    להגיב

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*