לאכול תינוקות (של אחרים)

"אין דבר שמעורר בנו גועל יותר מאשר קניבליזם", כתב הסופר רוברט לואיס סטיבנסון, "אולם אנו אוכלים תינוקות, אם כי לא את שלנו". אוסף קטעי תזכורת לכך שגם בני אדם הם בעלי חיים.

לשרת את האדם. חייזרים מגיעים לכדור הארץ וחולקים עם המין האנושי טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות לשים קץ למלחמות, לרעב ולחולי. קבוצה של מפענחי כתבי סתרים, אשר עמלה על פענוח ספר שמשאיר בטעות נציג החייזרים בבניין האו"ם, מצליחה כעבור זמן לפצח את כותרת הספר: "To Serve Man" (לשרת את האדם). אלא שפענוח שאר תוכנו של הספר אורך זמן רב, ורק באיחור מתברר כי משמעותה האמיתית של כותרתו הדו-משמעית, איננה "לשרת את האדם", אלא "להגיש את האדם", וכי למעשה מדובר בספר בישול. פרק מתוך סדרת הטלוויזיה "אזור הדמדומים".

הנהלים המקובלים. בעלי חיים מאושרים ומוצר איכותי עולים בקנה אחד, לכן רווחת משק החי נמצאת בראש סדר העדיפויות של חוות "סאני אייקרס".

האמת העירומה. פעילה של ארגון זכויות בעלי החיים אנימה נטורליס שוכבת עירומה בצלחת ענקית במחאה על צריכת בשר בברצלונה בספרד.

אין שמחה, אלא בבשר ויין. אלתור על קטע פרי עטו של הסופר ופעיל זכויות בעלי החיים האמריקאי קליבלנד אמורי.

מספרים על יהודי שטייל לבדו במדבר יהודה, כאשר לפתע שמע מאחוריו שאגת נמר. כשהבין כי הנמר מתכוון לטרוף אותו, התחיל להתפלל. "בורא עולם, ברוב חסדך תן בנמר נשמה יהודית". כעבור כמה שניות דממה, שמע את הנמר מברך. "אין שמחה, אלא בבשר ויין. ברוך אתה אדוני אלוהנו מלך העולם שהכל נהיה בדברו…"

המובן מאליו מגיב. סרטון על אירוע אמנות חד פעמי שנערך בשנת 2009 במכללת מנשר בתל אביב.

לזכר בן משפחה שאיננו עוד. רמי גייר מחופש לכבשה מניח זר זכרון למרגלות שווארמה.

עוד באותו עניין:
מסעדה קניבלית חדשה התגלתה כתעלול לעידוד צמחונות
אני לא מתנצל
מחקר חדש: גברים שעושים "על האש" סובלים מתפקוד מיני לקוי
תא הגזים הראשון – לא מה שחשבתם
טרנד חדש בעולם האופנה: שימוש בשיער ועור אדם
משפטים של אוכלי בשר
העיניים הגדולות עדיין מביטות בי

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*