ח"כ שמאלוב: "לכלוא במחנות חוקרי נתוני פשיעה"

ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ' (קדימה) קראה לכלוא במחנות מעצר את אנשי מרכז המחקר והמידע של הכנסת, לאחר שהללו פירסמו נתונים רשמיים מהם עולה כי מעורבותם בפשע מהגרי עבודה ופליטים זרים נמוכה בהרבה ביחס לכלל האוכלוסיה.

הנתונים של מרכז המחקר והמידע של הכנסת, אשר מצביעים על כך שצריך להציל את דווקא את מבקשי המקלט מהאלימות של הישראלים ולא להיפך, עוררו את חמתה של ח"כ שמאלוב. "אם אנשי מרכז המחקר והמידע של הכנסת מתעסקים אך ורק בפרסום נתונים נגד ישראלים, הם פוגעים בביטחון המדינה וצריך לכלוא אותם במחנות מעצר בדרום", אמרה שמאלוב.

עוד הוסיפה שמאלוב כי העובדה שבהגדרת אוכלוסיית "הזרים" בנתוני הפשיעה של הכנסת, נכללים גם פלסטינים מהשטחים שנגדם מוגשים מדי שנה אלפי כתבי אישום בגין "שהיה בלתי חוקית" בישראל, מוכיחה כי מרכז המחקר והמידע של הכנסת הוא "גוף סמולני", כדבריה.

עוד באותו עניין:
בעיית דימוי עצמי
פליט יקר! למען בטחונך – הקפד לחבוש כיפה
רוצה להכיר פליט סודאני חתיך?
"אתם הייתם פליטים פעם, תעזרו לנו"
"אם מישהו מכיר מועמדים לגירוש – החביאו אותם בביתכם"
צפון תל אביב תחילה
ישראל לא היתה אמורה להיות באוגנדה?
הסיפור של גבריאל
אבא שלי שוטר הגירה
קוראים לי אנה ואני גרה במרתף
כולנו פליטים

אוהבים את הכל שקרים

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

פרטי חיוב

סה"כ תרומה: 25.00₪

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*