דרושות אנרכיסטיות מזדקנות

רבים מאתנו מתמודדים עם המשמעות של להזדקן בתור אנרכיסטים. אנו מתמודדים עם בעיות גופניות ונפשיות, מסתגלים לסגנונות חיים חדשים, מוצאים דרך ליישב בין המציאות של חיינו לבין האידיאלים שלנו כצעירים.

מתוך רצון לתת מקום לסיפורים אלו, ההוצאה לאור האנרכיסטית Strangers In A Tangled Wilderness מתכוונת להוציא פנזין של אוסף מאמרים (750-2,500 מילה באנגלית) שעוסקים בהזדקנות בתור אנרכיסטים.

עם אלו אתגרים התמודדת? איך הם השפיעו על זהותך? האם התפתחת בתור אנרכיסט/ית במהלך השנים? איזה אסטרטגיות פוליטיות אימצת, ואיזה זנחת? אנו מחפשים כתיבה פוליטית, אישית, שמוכנה להיות כנה, ולפעמים, לא בטוחה.

מאמרים יש לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני seamsandstory@gmail.com עד ל-15 באוקטובר 2017, כאשר בשורת הנושא של האי-מייל יש לרשום Strangers Anthology. מאמרים שיתקבלו יזכו את כותביהם ב-25 דולרים ושני עותקים של האנתולוגיה.

כל מי שרואים עצמם כאנרכיסטים מוזמנים לשלוח מאמרים שכתבו, אך אנו מעוניינים במיוחד לפרסם מאמרים של כותבים שאינם לבנים וכותבים שהם טרנסים, קווירים, ממעמד הפועלים, בעלי מוגבלויות, מהגרים, מוסלמים, נשים ואחרים שלעיתים תכופות מדי נדחקים לשולי האנרכיזם וההוצאה לאור.

אוהבים? תרמו להכל שקרים

Flattr this
איך היית רוצה להגיב

להגיב

*