האחים וושובסקי הן עכשיו אחיות!!!

האחים וושובסקי כבר לא. מעכשיו, הן האחיות וושובסקי. צמד הבמאיות האחראיות לסרטים כמו "מטריקס" ו"ונדטה", השלימו את המעבר המגדרי כאשר לילי (לשעבר אנדי) וושובסקי יצאה מהארון והכריזה שהיא מזדהה עתה כאשה טרנסג'נדרית. אחותה הגדולה לנה (לשעבר לארי), עשתה זאת כבר בשנת 2012.

"שינוי מין מדהים! האחים וושובסקי הן עכשיו אחיות!!!" (סימני הקריאה במקור) – זאת היתה הכותרת של מכתב אישי שפירסמה לילי, בו הסבירה כי החלטתה לצאת מהארון נועדה לחסוך את הסיקור התקשורתי הכפייתי במגדר שלה.  

"אחותי לנה ואני בדרך כלל נמנעות מחשיפה לעיתונות", כתבה לילי. "ידעתי שמתישהו אצטרך לצאת מהארון בפומבי. כשאת מנהלת את חייך כטרנסג'נדרית, זה די קשה להסתיר. רק רציתי קצת זמן כדי להתאפס, הייתי זקוקה לזה כדי שאוכל לחוש בנוח. אבל מסתבר שהחלטה לא היתה בידי".

"לא קל להיות טרנסג'נדרית. אנחנו חיים בעולם שכופה עלינו בינאריות מגדרית. בתור טרנסית, משמעות הדבר היא כי נגזר עליך להעביר את שארית חייך בעולם עוין כלפייך בגלוי", המשיכה לילי. "אבל במציאות, במציאות שלי אני במעבר שיימשך כל חיי, דרך האינסוף שקיים בין זכרי לנקבי… אנחנו צריכות להרחיב את הדיאלוג מעבר לפשטנות הבינארית. בינאריות היא שקר".

אחותה של לילי, לנה, התייחסה לשינוי שעבר עליה בנאום מרגש שנשאה באוקטובר 2012 בעת קבלת "פרס הנראות" (Visibility Award) מטעם ארגון "הקמפיין לזכויות אדם" (HRC), הפועל למען זכויות להט"ב בארה"ב.

אוהבים? תרמו להכל שקרים

Flattr this
איך היית רוצה להגיב

להגיב

*