כלבי רחוב הגיעו להלוויה של אשה שהאכילה אותם

מרגריטה סוארז, אשה צנועה מהעיר מרידה במקסיקו, לא ניהלה בית מחסה לחיות רחוב וגם לא היתה פעילה באף ארגון מוכר למען בעלי חיים. היא לא היתה עשירה, ומשכורתה הספיקה רק לצרכיה הבסיסיים, אבל היא מעולם לא היססה לעזור לבעלי חיים במצוקה. סוארז האכילה יותר מ-20 חתולי רחוב שהגיעו לסף דלתה מדי בוקר, ובכל פעם שהיא יצאה מהבית, היא לקחה עמה אוכל בשביל כלבי רחוב שתפגוש בדרכה.

בתחילת מרץ 2015 החל מצבה הרפואי של סוארז להתדרדר, וכעבור פחות משבועיים היא הלכה לעולמה. בתה של סוארז סיפרה כי בשעות הבוקר המוקדמות של ה-15 במרץ, כשהארון עם גופת אמה הוצב בבית הלוויות, החלו להגיע למקום כלבי רחוב. תחילה היא חשבה שהם כלבים שקשורים לעובדי בית הלוויות, אולם הללו אמרו כי מעולם לא ראו אותם. אז היא שמה לב שכל הכלבים נכנסים לחדר שבו הוצב הארון של אמה, ומתיישבים סביב הארון.

כאשר הארון של סוארז הועבר לכנסיה, הכלבים הלכו בעקבות מכונית הלוויות, וכשהגופה הוחזרה לבית הלוויות, הכלבים שבו אף הם. בתה של סוארז העריכה כי כלבי הרחוב היו מבין אלו שאמה האכילה, וכי הם באו לחלוק לה כבוד אחרון. הכלבים התנהגו למופת כל העת, וחלקם אפילו שיחקו עם כמה ממשתתפי הלווייה. הם עזבו את המקום רק לאחר שגופתה של סוארז הוכנה לשריפה.

בני משפחתה של המנוחה לא ידעו להסביר כיצד הכלבים ידעו לבוא ללווייה, אך אמרו כי הם שמחו לראות את הכלבים שלהם דאגה סוארז, ואשר אותם כה אהבה.

אוהבים? תרמו להכל שקרים

Flattr this
איך היית רוצה להגיב

להגיב

*