תעזבו את הארץ – תקבלו 2 מיליון שקל

לאור שלל האפיקים האטרקטיביים הפתוחים בפני יהודים ישראלים שרוצים לעזוב את הארץ, נפתח בשעה טובה גם אפיק משתלם עבור פלסטינים. תוכנית חדשה של משה פייגלין ממפלגת הליכוד-ביתנו, מציעה לשלם חצי מיליון דולר (כ-1.85 מיליון שקל) לכל משפחה פלסטינית בגדה המערבית או עזה שתסכים להגר למדינה אחרת.

"מדינת ישראל משלמת על הקונספט של שתי מדינות עשרה אחוזים מהתוצר הלאומי שלה כל שנה. על גדרות הפרדה כיפות ברזל ושומר בכל בית קפה. עוד מעט נצטרך לשים כיפות ברזל על כל בית ספר בתל־אביב. בתקציב הזה ניתן לתת לכל משפחה ערבית ביו"ש כחצי מיליון דולר כדי לעודד את הגירתה למקום שבו ימצאו עתיד טוב יותר", אמר משה פייגלין, המדורג במקום ריאלי ברשימת הליכוד-ביתנו, בכנס של "נשים בירוק" שנערך בירושלים ושכותרתו היתה "החלת ריבונות ישראל ביהודה ושומרון".

"תשאלו 'אבל אף אחד לא רוצה לקבל אותם?'. זה לא נכון, כי מדינות המערב מתכווצות מהיעדר ילודה. השאלה היא אם יהיו בעולם מהגרי עבודה מסודן שלא יודעים לבנות או מהגרים מיו"ש שיודעים לבנות", המשיך פייגלין. "סקרים שנעשו בעזה וביו"ש מראים שכ־80% בעזה רוצים להגר ו־65% מיו"ש. הנה לנו הפתרון המושלם. הם רוצים ללכת והתקציב יעודד אותם להגר במקום ללכת על כיפות ברזל ודברים הזויים כאלה".

אוהבים? תרמו להכל שקרים

Flattr this

תגובה אחת

  1. מושיק בסבוסה
    אפר 27, 2015

    בכל יום אני יותר ויותר נגעל מהמדינה המסריחה הזאת שרק רומסת את האזרחים שלה ונותנת יותר יד חופשית לפלסטיניים ואותנו העם מזיינים במסים ובצבא ובמה לא, בטח למה לא! תנו לפלסטיניים 2 מיליון שקל שאנחנו קורעים תתחת בישבילהם כל החיים לוקחים משכנתאות על דירה מסריחה ב600 אלף שקל ומתחייבים עליה כל החיים אבל לא! לפלסטיניים אתם תתנו 2 מיליון שקל! ואללה אז גם אני רוצה ! מוכן גם לחרבן על האזרחות שלי ולעלות את זה ליוטיוב!!!

    להגיב

איך היית רוצה להגיב

להגיב

*